Kullanım Koşulları

Ferdiye.com’u ziyaret eden her kişi kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. Kullanım Koşulları hem mobilde hem de masaüstü sürümde görülebilecek şekilde konumlandırılmıştır.

Lütfen Kullanım Koşulları’nı ve bu koşullarda meydana gelecek değişiklikleri dikkatli bir şekilde okuyunuz ve hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız, Ferdiye.com’u kullanmayınız. Ferdiye.com’u ziyaret ederek Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları sayfalarını okuduğunuzu, bütünü ile anladığınızı ve onayladığınızı kabul etmektesiniz.

Ferdiye.com’da sağlık hizmeti vermemektedir, sitedeki bilgiler tıbbi bir öneri yerine geçmez ve sadece bilgi amaçlıdır. Hastalıkların tanı ve tedavileri yalnızca uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilebilir.

Ferdiye.com’da yer alan içerikler derlenerek oluşturulmaktadır. İçeriklerde yer alan videolar ise video barındırma web sitesi olan YouTube üzerinden alınmaktadır. Ferdiye.com’un videolar ile bir alakası yoktur.

Ferdiye.com’da yer alan tüm yazılar öneri içindir. Danışmanlık olarak değerlendirilmemesi gerekir. Konu ile ilgili uzmanına danışmadan herhangi bir uygulama yapılması önerilmemektedir.

Ferdiye.com’da bulunan içerikler herhangi bir koşula bağlı kalmaksızın garanti vermemektedir.

Ferdiye.com üzerindeki yönlendirmeler (link, banner) vasıtasıyla erişilen portallar, web siteleri, dosyalar ve içerikler, bu linkler ile erişilen portallar veya web sitelerinden sunulan hizmetler veya ürünler veya bunların içeriği hakkında Ferdiye.com’un herhangi bir sorumluluğu yoktur.

18 yaşından küçüklerin veya kısıtlıların, Ferdiye.com’u ziyaretlerinden doğan zararlar Ferdiye.com’a yüklenemez. Bu sebeple, 18 yaşından küçüklerin ziyaret etmesi önerilmez.

Ferdiye.com’un kullanılması sonucunda oluşabilecek maddi ve manevi problemlerden yine Ferdiye.com sorumlu tutulamaz.

Bu Kullanım Koşulları’na uygun davranılmaması halinde doğan tüm zararlardan sorumlu olacak yine kullanan kişidir. Bu tür zararlardan, Ferdiye.com veya siteyi hazırlayan, yönetemini gerçekleştiren, çalışmasını sağlayan kişi ve kuruluşlara hiçbir hukuki ve/veya cezai sorumluluk yüklenemez.

Ferdiye.com’dan kaynaklanan ya da kaynaklanmayan herhangi bir hata ya da sorun gibi teknik problemlerden ötürü Ferdiye.com’a erişimde kesintiler olabilir. Bu gibi durumların yol açabileceği zararlardan Ferdiye.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Ferdiye.com bu sözleşmeyi dilediği zaman kısmen ya da tamamen değiştirebilir.

Son güncelleme: 30 Ekim 2020

Başa dön tuşu